o szkole LANGUAGE ACADEMY

Główne założenia, cechy oraz historia Language Academy

 

Szkoła LANGUAGE ACADEMY powstała w 2008 roku dzięki pasji i zaangażowaniu dwojga osób którzy chcieli stworzyć szkołę inną niż wszystkie.

 

 Cechy które nas wyróżniają:

1. Indywidualne i uczciwe podejście do każdego klienta i jego potrzeb - nie ma jednej uniwersalnej metody uczenia się języka, wspólnie staramy się odnaleźć tą, która doprowadzi cię do skutecznego i biegłego posługiwania się językiem obcym.
2. Rodzinna i sympatyczna atmosfera panująca w szkole,
3. Profesjonalizm i doświadczenie w nauczaniu naszej kadry,
4. Dostęp do nowoczesnych pomocy dydaktycznych
5. Przestronne, wygodne i wyposażone w nowoczesny sprzęt sale lekcyjne

Wyróżniamy się spośród innych komercyjnych, sieciowych szkół zatrudniających przypadkowych lektorów z niewielkim doświadczeniem. Tworzymy zespół młodych i pełnych pasji ludzi z doświadczeniem w nauczaniu, doskonałą znajomością potrzeb naszych klientów i wysoką jakością usług.

Właściciele szkoły, Dorota i Piotr prowadzą działalność w zakresie szkoleń od kilkunastu lat co daje im bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych, również w organizacji kursów stacjonarnych, intensywnych kursów wyjazdowych, kursów języka biznesu w firmach, kursów dla kadry zarządzającej, etc. Mają zatem doświadczenie zarówno w nauczaniu jak i rozpoznawaniu potrzeb językowych osób pracujących w różnych dziedzinach gospodarki, na różnych stanowiskach.

Szkoła powstała w Katowicach Ligocie tak, aby umożliwić mieszkańcom prężnie rozwijających się południowych dzielnic Katowic naukę języków bez konieczności dojeżdżania do często zakorkowanego centrum miasta. Wychodząc naprzeciw naszym klientom chcącym uczyć się w zaciszu własnego domu oferujemy bezpłatny dojazd naszych lektorów.

W naszej ofercie mamy również bezpłatne kursy współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Samodzielnie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy projekty:

-  'Z angielskim po awans - szkolenia językowe dla osób pracujących’  od 2011 do 2013 projekt dla 120 uczestników.
- ‘Lepsze kwalifikacje z angielskim’ gdzie całość wsparcia skierowana była do 30 osób w wieku 50+.

Nasi klienci